Ackermann Z-KA-F10.5/7,5 TZ prikolica furgon

PDF
Ackermann Z-KA-F10.5/7,5 TZ
5.000 €
Kontaktirajte prodavca
Nazovite me
Ackermann Z-KA-F10.5/7,5 TZ prikolica furgon - Autoline
Ackermann Z-KA-F10.5/7,5 TZ prikolica furgon | Slika 1 - Autoline
Ackermann Z-KA-F10.5/7,5 TZ prikolica furgon | Slika 2 - Autoline
Ackermann Z-KA-F10.5/7,5 TZ prikolica furgon | Slika 3 - Autoline
Ackermann Z-KA-F10.5/7,5 TZ prikolica furgon | Slika 4 - Autoline
Ackermann Z-KA-F10.5/7,5 TZ prikolica furgon | Slika 5 - Autoline
Ackermann Z-KA-F10.5/7,5 TZ prikolica furgon | Slika 6 - Autoline
Ackermann Z-KA-F10.5/7,5 TZ prikolica furgon | Slika 7 - Autoline
Ackermann Z-KA-F10.5/7,5 TZ prikolica furgon | Slika 8 - Autoline
Ackermann Z-KA-F10.5/7,5 TZ prikolica furgon | Slika 9 - Autoline
Ackermann Z-KA-F10.5/7,5 TZ prikolica furgon | Slika 10 - Autoline
Ackermann Z-KA-F10.5/7,5 TZ prikolica furgon | Slika 11 - Autoline
Ackermann Z-KA-F10.5/7,5 TZ prikolica furgon | Slika 12 - Autoline
Ackermann Z-KA-F10.5/7,5 TZ prikolica furgon | Slika 13 - Autoline
Ackermann Z-KA-F10.5/7,5 TZ prikolica furgon | Slika 14 - Autoline
Ackermann Z-KA-F10.5/7,5 TZ prikolica furgon | Slika 15 - Autoline
Zainteresovani ste za oglas?
1/15
PDF
5.000 €
Cijena bez PDV-a
6.150 €
Cijena s PDV-om
Obaviještenja o promjenama cijena
Kontaktirajte prodavca
Marka: Ackermann
Godina proizvodnje: 2015
Lokacija: Poljska Zblew7172 km to "United States/Columbus"
Datum objavljivanja: više od 1 mjeseca
Autoline ID: TF49370
Opis
Ukupne dimenzije: 7,45 m × 2,47 m × 3 m
Dodatna oprema
Hidraulična rampa
Stanje
Stanje: polovne
Dodatne informacije
Boja: bijeli

Dodatne informacije — Ackermann Z-KA-F10.5/7,5 TZ prikolica furgon

Sprzedam przyczepę ze sztywną zabudową Ackermann Z-KA-F10.5/7,5 TZ:

-winda PALFINGER
-18 ep
-wymiary 7,45 - 2,47 x 3m
-DMC 10,5T
-stan bdb
-import DE
-koszt transportu PTSH MEGATRANSPORT 1000EUR
Važno
Opis proizvoda je dostavio prodavac. Molimo Vas da sve detalje potvrdite direktno sa prodavacem.
Savjeti za kupovinu
Savjeti za sigurnost
Provjera prodavca

Ako odlučite da kupite opremu po niskoj cijeni, provjerite da li vi komunicirate sa stvarnim prodavcem. Saznajte što više informacija o vlasniku opreme. Jedan od načina prijevare je da se predstave kao prava kompanija. U slučaju sumnje, obavijestite nas o tome radi dodatne kontrole, putem obrasca za povratne informacije.

Provjera cijena

Prije nego što odlučite da izvršite kupovinu, pažljivo pregledajte nekoliko prodajnih ponuda kako biste razumjeli prosječnu vrijednosti odabranog modela opreme. Ako je cijena ponude koju vam se sviđa mnogo niža od sličnih ponuda, razmislite o tome. Značajna razlika u cijeni može ukazivati ​​na skrivene nedostatke ili pokušaj prodavca da počini prijevaru.

Nemojte kupovati proizvode čija je cijena previše različita od prosječne cijene slične opreme.

Ne dajte saglasnost na sumnjive zaloge i plaćanje robe unaprijed. U slučaju sumnje, nemojte se bojati da pojasnite pojedinosti, zatražite dodatne fotografije i dokumente za opremu, provjerite autentičnost dokumenata i postavljajte pitanja.

Sumnjivo plaćanje unaprijed

Najčešći tip prijevare. Nepošteni prodavci mogu zatražiti određeni iznos kapare kako bi "rezervisali" vaše pravo na kupovinu opreme. Dakle, prevaranti mogu sa prikupe veliki iznos i nestanu, i više se ne pojave.

Varijante ovakve prijevare mogu uključivati:
  • Prijenos pretplate na karticu
  • Nemojte plaćati unaprijed bez izdavanja dokumenata koji potvrđuju postupak prijenosa novca, ako vam je tokom komuniciranja prodavac postao sumljiv.
  • Prijenos na račun "povjerenika"
  • Takav zahtjev treba da bude alarmantan, najvjerojatnije komunicirate s prevarantom.
  • Prijenos na račun kompanije sa sličnim imenom
  • Budite oprezni, prevaranti se mogu prikriti iza poznatih kompanija, neznatno mijenjajući njihov naziv. Nemojte prenositi sredstva ako vam je naziv kompanije sumnjiv.
  • Utskiftning av egne detaljer på fakturaen til et ekte selskap
  • Bør du utfører overføringen, sjekk at de spesifiserte detaljene er riktige, og hvorvidt de faktisk hører til det spesifiserte selskapet.
Pronašli ste prevaranta?
Javite nam
Savjeti za sigurnost
PDF
Slični oglasi
5.900 € Bez PDV-a
Prikolica furgon
2014
15.700 kg
Ogibljenje pneumatski/pneumatski Broj osovina 2
Njemačka, Bovenden
Gassmann GmbH
Kontaktirajte prodavca
4.650 € Bez PDV-a
Prikolica furgon
2015
Broj osovina 2
Nizozemska, Giessen
Lievaart Trucks B.V.
Kontaktirajte prodavca
4.820 € 20.800 PLN
Prikolica furgon
2026
805 kg
Ogibljenje torziona Neto težina 495 kg Broj osovina 1
Poljska, Medynia Głogowska
Zakład Produkcji Przyczep i Nadwozi "STIM" Małecki s.j.
Kontaktirajte prodavca
Pretplatite se na primanje novih oglasa iz ove kategorije
prikolice furgoni Ackermann godina proizvodnje: od 2012 do 2018
Klikom pristajete na našu politiku privatnosti i korisnički ugovor.
4.521 € 19.510 PLN
Prikolica furgon
2026
1.400 kg
Ogibljenje torziona Neto težina 600 kg Broj osovina 2
Poljska, Końskie
ZPHU Delfin
Kontaktirajte prodavca
4.862 € 20.980 PLN
Prikolica furgon
2026
800 kg
Ogibljenje opružba Neto težina 500 kg Broj osovina 1
Poljska, Wrocław
Centrum Przyczep Wrocław
Kontaktirajte prodavca
5.154 € 22.240 PLN
Prikolica furgon
2026
Broj osovina 1
Poljska, PIEKARZEW
LIDER Trailers – przyczepy samochodowe Pleszew
Kontaktirajte prodavca
4.585 € Bez PDV-a
Prikolica furgon
2026
1.286 kg
Neto težina 714 kg Broj osovina 2
Poljska, Olsztyn
KUBIX Izabela Jablonowska
Kontaktirajte prodavca
5.163 € 22.280 PLN
Prikolica furgon
2026
805 kg
Zapremina 8,84 m³ Ogibljenje opružba Neto težina 495 kg Broj osovina 1
Poljska, Końskie
ZPHU Delfin
Kontaktirajte prodavca
4.634 € 20.000 PLN
Prikolica furgon
2026
855 kg
Zapremina 7,65 m³ Ogibljenje opružba Neto težina 445 kg Broj osovina 1
Poljska, Końskie
ZPHU Delfin
Kontaktirajte prodavca
5.400 € Bez PDV-a
Prikolica furgon
2026
1.890 kg
Neto težina 810 kg Broj osovina 2
Poljska, Jasienie
BLYSS Polska
Kontaktirajte prodavca
4.995 € Bez PDV-a
Prikolica furgon
2026
800 kg
Zapremina 8,84 m³ Neto težina 500 kg Broj osovina 1
Poljska, Gietrzwałd
MAZZO - Maciej Kubiński
Kontaktirajte prodavca
5.406 € Bez PDV-a
Prikolica furgon
2026
810 kg
Zapremina 10,38 m³ Neto težina 490 kg Broj osovina 1
Poljska, Gietrzwałd
MAZZO - Maciej Kubiński
Kontaktirajte prodavca
4.502 € 19.430 PLN
Prikolica furgon
2026
870 kg
Zapremina 7,65 m³ Neto težina 430 kg Broj osovina 1
Poljska, Wrocław
Centrum Przyczep Wrocław
Kontaktirajte prodavca
7.900 € Bez PDV-a
Prikolica furgon
2017
Zapremina 43 m³ Broj osovina 2
Njemačka, Flieden
Cris Devi Trucks GmbH & Co. KG
Kontaktirajte prodavca
5.406 € 23.330 PLN
Prikolica furgon
2026
800 kg
Ogibljenje opružba Neto težina 500 kg Broj osovina 1
Poljska, Wrocław
Centrum Przyczep Wrocław
Kontaktirajte prodavca
5.839 € 25.200 PLN
Prikolica furgon
2026
1.375 kg
Zapremina 10,32 m³ Neto težina 625 kg Broj osovina 2
Poljska, Medynia Głogowska
Zakład Produkcji Przyczep i Nadwozi "STIM" Małecki s.j.
Kontaktirajte prodavca
4.275 € 18.450 PLN
Prikolica furgon
2026
855 kg
Zapremina 16,16 m³ Ogibljenje opružba Neto težina 445 kg Broj osovina 1
Poljska, Końskie
ZPHU Delfin
Kontaktirajte prodavca
5.652 € 24.390 PLN
Prikolica furgon
2026
810 kg
Zapremina 10,38 m³ Neto težina 490 kg Broj osovina 1
Poljska, Końskie
ZPHU Delfin
Kontaktirajte prodavca
5.800 € Bez PDV-a
Prikolica furgon
2015
14.420 kg
Zapremina 38 m³ Ogibljenje pneumatski/pneumatski Broj osovina 2
Njemačka, Hilden
Yourtrucks GmbH
Kontaktirajte prodavca
4.380 € 18.900 PLN
Prikolica furgon
2026
445 kg
Zapremina 7,65 m³ Neto težina 855 kg Broj osovina 1
Poljska, Medynia Głogowska
Zakład Produkcji Przyczep i Nadwozi "STIM" Małecki s.j.
Kontaktirajte prodavca